Експерти ГКРС ФАО провели навчання для Азовського та Чорноморського рибоохоронних патрулів щодо роботи в морі


Всередині грудня 2017 року представники Генеральної комісії з питань рибальства у Середземному морі (ГКРС ФАО) та Європейського агентства з контролю за рибальством (EFCA) провели навчання для українських рибоохоронних патрульних. Міжнародні експерти поділились з патрульними Чорноморського та Азовського басейнового управління, до компетенції яких входить рибоохоронна робота в морі, ключовими ефективними правила інспекції рибальства.

Під час зустрічі представники ГКРС ФАО та EFCA розказали як на практиці необхідно здійснювати контроль за рибальством, який процес організації та проведення перевірок судна в морі або в порту. Крім того, представили систему моніторингу європейського зразка та систему контролю за виловом риби, що сприяє боротьбі з ННН-рибальством (незаконне, непідзвітне, неконтрольоване).


«Вдячний міжнародним колегам за готовність ділитись з рибоохоронними патрульними знаннями та останніми нововведеннями в роботі. Проведене навчання допоможе патрульним працювати ще ефективніше, тим паче, зараз вони отримали все необхідне, щоб сфокусуватись на боротьбі з браконьєрством – паливо, автомобілі. Також 37 нових човнів буде передано 22 патрулям вже наступного тижня», – зазначив т.в.о. Голови Держрибагентства Андрій Кравченко.

Також в рамках зустрічі європейські науковці розповіли про порядок дій після завершення інспекції на борту, зокрема як складати звіти про інспекцію. В свою чергу, українські рибоохоронні патрульні поділились власним досвідом рибоохоронної діяльності, представили норми, якими вони керуються під час роботи та ключові перешкоди, з якими стикаються у роботі.

Нагадаємо, захід проходив на Одещині. У навчанні взяли участь 20 представників відомства.


Читайте також:

  Представники України і Туреччини обговорили шляхи співпраці в галузі рибного господарства

  Експерти ГКРС ФАО поділяться досвідом роботи на морях з Азовським та Чорноморським рибоохоронним патрулем

  Держрибагентство та Всесвітній фонд природи обговорили шляхи взаємодії з питань охорони осетрових

Чорноморське басейнове управління Державного агентства рибного господарства

Адреса: 65003, м. Одеса, вул. Чорноморського козацтва, 66 а

тел.:+38 (048) 234-00-92 , тел/факс:+38 (048) 234-00-92

E-mail: chm.rp@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

        f y t